Hakkımızda

  

Türkiye'nin ilk bandag tesisi olan firma, 1974 yılında kurulmuş olup, 1995 yılında Marmara Lastik unvanı ile faaliyetine devam etmiştir.
 

Kalitede bandag standartlarını tam olarak uygulayan Marmara Lastik yeni lastik üretiminden ziyade, kullanıcılarına %60'a yakın bir oranda tasarruf ettiren bir işlem olan lastik kaplama işlemi yapmaktadır. Çevre dostu olan firma 75 kişilik kadrosu ile yıllık 32.000 lastik kaplama işlemi gerçekleştirmektedir.
 

Yılların tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile teknolojiyi yakından takip ederek 8 dağıtım aracı, 3 tam donanımlı servis kamyonu ve 3 tam donanımlı lastik servisi ile Akdeniz bölgesinde %20, Marmara bölgesinde ise %30 pazar payına sahiptir.
 

Sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Marmara Lastik, ürünlerinde çeşitlilik, çeşitlerde devamlılık ve en önemlisi çevre dostluğu politikasıyla müşterilerine her zaman güven ve kaliteyi en uygun fiyatlara vermeyi garanti ediyor.

 

 

1999 senesinden itibaren, barkod ve endüstriyel otomasyon konularında faaliyet gösteren TPLUS,

2010 senesinden itibaren RFID, İleri Teknolojiler ve otomasyon konularında kurulan yeni firmayla birlikte bu konulara ağırlık vermiştir.
 

Tekstil, konfeksiyon, hazır mutfak, Depo uygulamaları, Çamaşırhane, Kuyumculuk ve özel ürün gereken uygulamalar için, gerek Yurtiçi ve gerekse yurtdışı iş ortaklarıyla sayısız proje hayata geçmiş ve devam etmektedir.
 

TPLUS üzerine aldığı projeleri anahtar teslim olarak uygulamaktadır. Proje için gereken donanımların ithalatı, yazılım geliştirme, kurulum ve satış sonrası destek yıllardır TPLUS güvencesi ile sürmektedir.

FotoÇağrı Merkezi
0216 970 17 43
7/24 Çağrı Merkezi